Niky stránky

Vítejte na mé stránce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zpěváci

Můj oblíbený zpěvák

Robbie Williams

Robbie Williams

Zpěvák

Datum narození:13.02.1974Místo narození:Stoke-on-Trent, Anglie Znamení: Vodnář


Životopis: První zkušenosti s uměním našel již v brzkém věku v malé hospůdce U Rudého Lva, která patřila jeho rodičům. Ti se ale rozvedli, když byly Robbiemu dva roky. Školu vystudoval bez problémů. Zato zaměstnání mu dělalo problémy, neboť jako prodavač odrazoval lidi od koupě.

Již v patnácti se stal členem chlapecké skupiny Take That. Jejich začátky nebyli nijak růžové, na první koncert přišlo jenom deset lidí a jeden pes. Tak asi po roce a půl hráli v jednom klubu a sál puberťaček se rozječel. Tehdy si uvědomili, že tohle je jejich cílová skupina. Od té doby jejich kariéra prudce rostla a získali si milióny fanoušků. Jenže pro něj, jako dospívajícího mu tato sláva začala vadit. Známé jsou potíže s alkoholem a drogami. Jelikož už to nemohl dále vydržet rozhodl se i před odpor vydavatelské firmy ze skupiny Take That odejít. Ta se s ním hned začala soudit a jen na soudních výlohách musel zaplatit statisíce liber.

K jeho nejvýznamnějším úspěchům patří i album: Swing When You're Winning (09/2002) přes které se mu podařilo zasáhnout všechny vrstvy publika.

Známé jsou jeho poměry s osobnostmi jako byl nedávný s Gerri Halliwel, když už nemohl vydržet nápor novinářů svěřil, že se sní vyspal.

Šesté studiové album Robbieho Williamse nese název Intensive Care a vyšlo tři roky po "Escapology". Album přináší spojení s autorem Stephenem Duffym (The Lilac Time), který nahradil Guye Chamberse. Podle slov autora je album částečně inspirováno singlem Louise z roku 1984 od skupiny Human League o muži, který potká na autobusové stanici svou bývalou přítelkyni a vědomí si, že ji stále miluje.

Skladby jako Ghosts, Make Me Pure, úžasná Advertising Space dělají z Intensive Care silně melancholickou a nostalgickou záležitost. Jako by Robbie procházel klíčovými skladbami svého mládí - vším od Oran Juice Jonesovým "Rain" k "When Love Breaks Down" od Prefab Sprout.


 
Poslední komentáře
16.03.2016 14:05:50: www.cesky-parfem.cz Uniq parfémy
27.06.2012 13:26:31: Finanční starosti rychlé půjčky Zadlužování půjčkami s odpovědností pujckapenize.cz/pujcky-bez-potv...
18.06.2012 22:21:09: www.plynule.cz ceny energie
18.06.2012 00:16:47: www.penzijni-pripojisteni-info.cz/penzijni-pripojisteni axa penzijní fond
 
Děkuji Vám za návštěvu a doufám že se sem znovu vrátíte!!!!